Psühholoog

Kõikidel inimestel tuleb elus ette probleemseid olukordi, arusaamatusi ja pingelisi perioode. Enamasti on oskused ja ressursid toimetulekuks meis endis olemas. Kuid igapäevaelu probleemidega võib julgesti pöörduda ka psühholoogi, vaimseterviseõe, kogemusnõustaja vastuvõtuvõtule. Probleem ei ole haigus ega häire, see on normaalne osa elust.

Psühholoogi teenus

Meie psühholoogi teenus on loodud selleks, et pakkuda teile tuge ja juhendamist oma vaimse heaolu parandamiseks. Meie kogenud psühholoogid aitavad teil mõista ja lahendada elu raskusi ning arendada oskusi, mis aitavad teil saavutada emotsionaalset tasakaalu ja elada õnnelikumat elu. Oleme siin teie jaoks, et luua turvaline ja usaldusväärne keskkond, kus saate jagada oma mõtteid, tundeid ja muresid ning leida koos meiega teid toetavaid lahendusi.

meie tiim

Psühholoogid

Jana Ehasoo
(psühholoog) töökeel: eesti 
Anna Stoljaro
(Kliiniline psühholoog)  töökeel: vene, inglise
Aleksandra Varlamova  
(psühholoog) töökeel: vene  
Irina Tsalei
(psühholoog, pereterapeut töökeel: vene, eesti 

Võta meiega ühendust

Broneeri aeg vastuvõtule kirjutades e-postile info@sinukliinik.ee või kasutades järgmist vormi.

Tühistamisest palume teada anda vähemalt 24h enne broneeritud aega. Hilisemal etteteatamisel ja mitteilmumisel tuleb tasuda täies ulatuses vastavalt kehtivale hinnakirjale. Aja äraütlemiseks palun kirjuta info@sinukliinik.ee